قصه ی صوتی تصویری کودکانه ی آقای پر سر و صدا 21 , , 2018 , November
 این کتاب گویا ، داستان آقای پرسروصدا از اهالی شهر آدم کوچولوهاست . کسی که با ایجاد سروصداهای زیاد همه اهالی شهر را کلافه کرده است ، مردم شهر برای این موضوع چاره ای می اندیشند ... فضای طنزآمیز و فانتزی داستان برای بچه ها جالب و جذاب است .

از متن کتاب : 
...همان  روز ، آقای قصّاب و خانم نانوا همدیگر را در خیابان دیدند . آن ها درباره ی آقای پر سر و صدا با هم حرف زدند . خانم نانوا گفت : « باید کاری کنیم که جلوی این همه سر و صدایش گرفته شود !» آقای قصّاب گفت : « موافقم ! امّا چه کاری ؟» خانم نانوا گفت : «من می دانم باید چه کار کنیم ! » و فکری را که در سر  داشت به آقای قصّاب گفت . آقای قصّاب اوّل لبخند زد ، بعد قاه قاه خندید و گفت : « آفرین خانم نانوا ، راه حل خوبی پیدا کرده اید !» ...


درباره کتاب :
این کتاب نوشته راجر هارگریوز بوده و از مجموعه ی پر تعداد داستان های اهالی عجیب و غریب یک شهر خیالی سخن می گوید . ما در رازینا کلاس با افزودن افکتهای مرتبط و جذاب صدا و تصویر و آهنگ پس زمینه شاد و کودکانه علاقه کودکان را به دیدن و شنیدن یک داستان زیبا افزایش داده و تلاش کرده ایم تا به جذابیت ان برای بچه ها بیفزاییم . 
 
*چرا کتاب های صوتی تصویری ؟
 
این کتاب ها با شیوه خاص خود سبب افزایش دامنه توجه و دقت کودکان ، بالا رفتن سطح مهارت های شنیداری و گسترش دایره واژگان آنان می شوند . کتاب های صوتی تصویری به خردسالان کمک می کنند تا علاوه بر این ها درک بیشتری از تفاوت های  نوشته با تصویر پیدا کنند که این موضوع می تواند در سالهای آینده سبب تسهیل فرایند یادگیری خواندن و نوشتن در آنان گردد و در دانش آموزان دبستانی به ویژه پایه های پایین تر به تثبیت کلمات در حافظه تصویری و به تبع آن بهبود املا و همچنین روانخوانی ایشان کمک خواهند نمود . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان