قصه صوتی تصویری کودکانه ی شب به خیر قور قوری 21 , , 2018 , November
  داستان کتاب گویای کودکانه ی  شب به خیر قور قوری ماجرای قورباغه سبز کوچکی به اسم قور قوری است که مادرش می خواهد او را بخواباند . او بهانه های مختلفی پیدا می کند و ماجرای خوابیدن او تبدیل به یک برنامه طولانی می شود . بسیاری از بچه ها رفتار مشابهی در هنگام خوابیدن بروز می دهند که  سبب می شود شنیدن این داستان هم برای خودشان و هم خانواده هایشان بسیار آشنا باشد .
 
از متن کتاب :
امّا همین که مامان می خواهد لامپ را خاموش کند قور قوری یادش می افتد که تشنه است و از مامان می خواهد که یک لیوان آب برایش بیاورد . مامان با اینکه واقعاً از کارهای قور قوری خسته شده است به آشپزخانه می رود و با یک لیوان آب برمی گردد . وای خدای من ! قبل از این که قورقوری لیوان را محکم بگیرد از دست مامان می افتد و همه ی آب آن روی زمین می ریزد . مامان می گوید : وای قور قوری ! او آب را از روی زمین جمع می کند و دوباره یک لیوان آب برای قور قوری  می آورد ...

درباره کتاب :
داستان های قورقوری قورباغه سبز کوچولو، مجموعه داستانهایی نوشته جاناتان لاندن است که زندگی روزمره و اتفاقات ساده ای را که همه کودکان تجربه می کنند به تصویر می کشد . رفتارهای کودکانه ی بچه ها که هر چند برای آن ها عادی و طبیعی است اما سبب ایجاد دردسر یا کلافگی برای والدین می گردد و صبوری زیادی می طلبد.  بخشی از جذابیت این داستانها مربوط به تصاویر جالب آن ها و توجه دقیق تصویر گر آن فرانک مایک وایز ، به جزئیات محیط  و افراد می باشد . 

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
ما برای ایجاد علاقه بیشتر، هر داستان را با یک آهنگ پس زمینه کودکانه و متن متحرک و افکت های جالب برای کودکان همراه کرده ایم . مانند سایر کتاب های گویای رازینا کلاس ، استفاده از این کتاب ها علاوه بر افزایش دقت و تقویت مهارت های شنیداری و گسترش گنجینه لغات ، در دانش آموزان سبب تقویت روان خوانی و املا و در خردسالان سبب بازشناسی متن از تصویر می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان