قصه صوتی تصویری کودکانه ی ده تا جوجه رفتن تو کوچه 12 , , 2018 , December
 کتاب صوتی تصویری کودکانه ده تا جوجه رفتن کوچه ، ماجرای ده جوجه کوچولوست که یکی یکی از گروه خارج می شوند و هر کدام به سراغ یکی از قسمت های مزرعه می روند و در پایان همه با هم جمع شده و گروه را دوباره تشکیل می دهند . در ضمن این اتفاق و کاهش تعداد این جوجه ها کودک با همه اعداد زیر ده آشنا شده و به نوعی  شمارش و مفهوم این اعداد در قالب یک داستان شیرین ، ساده و جذاب آشنا درک می کند .

از متن کتاب : 
... از چهار تا جوجه ، یکی شون اومد ، پیش الاغه ، به الاغه گفت : دماغت چاقه ؟ سواری دادن برات آسونه ؟ از چهارتا جوجه سه تای دیگه باقی می مونه . از سه تا جوجه یکی شون اومد نزدیک بزی : حالت چطوره ، آی خاله قزی ؟ توی چمن و شبدر و پونه دوتای دیگه ، باقی می مونه .

درباره کتاب : 
 کتاب گویای ده تا جوجه رفتن تو کوچه ، به نوعی آموزش ساده اعداد زیر ده در قالب یک ماجرای ساده و شعری جذاب و کودکانه است . این کتاب صوتی تصویری بر اساس کتابی به همین نام که برای بسیاری از والدین امروز یاد آور خاطرات دوران کودکیست آماده شده است . شاعر این اثر منوچهر احترامی از شاعران توانای کودک است که کتاب های او از دهه 60 تا کنون به تیراژ چند میلیونی رسیده و از محبوب ترین آثار کودکان به شمار می روند .

*چرا کتاب صوتی تصویری ؟ 
 ما در رازیناکلاس کوشیده ایم تا با اضافه نمودن آهنگ پس زمینه کودکانه ، متن متحرک و افکت های جذاب ، کتاب های گویا را برای کودکان دوست داشتنی تر سازیم . ریتمیک بودن این کتاب ها علاوه بر ایجاد انگیزه و علاقه بیشتر در کودکان برای خردسالان سنین پایین بسیار مناسب بوده و استمرار بر این گونه کتاب ها در پیش گیری از بروز اختلال خواندن که یکی از رایج ترین اختلالات یادگیری می باشد بسیار موثر هستند . این کتاب ها برای دانش آموزان دبستانی نیز سبب بهبود روانخوانی و ثبت کلمات در حافظه تصویری و تقویت املا می گردند . 
نام و نام خانوادگي:  
ايميل :  
موبايل :  
آدرس :
متن پيام :  
کد امنیتی :

صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی رازینا کلاس

بخش آنلاین کتاب صوتی

تماس با ما
  • تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳ - 034
  • info@razinaclass.com
  • آدرس: کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6
  • کدپستی: 7619643151
لینکهای مفید
شبکه های اجتماعی

شبکه های

کرمان ، خیابان آیت الله صالحی ، کوچه شماره ۱۳ ، مجتمع یاس ، طبقه سوم ، واحد 6 | تلفن : ۳۲۵۳۰۲۴۳_۰۳۴

طراحی سایت در اصفهان