درباره ما

   (۴ امتیاز دهنده)
درباره ما

" رازینا کلاس " یک وب سایت متفاوت در زمینه مطالعه و کتابخوانی کودک و تولید و فروش کتاب های گویا (صوتی و صوتی تصویری ) برای کودکان است . گروه آموزشی رازینا کلاس همچنین در زمینه آموزش مفاهیم پایه به کودکان فعال است و می کوشد با تولید کتاب ها و محصولات آموزشی در آینده ای نزدیک ، در آن حیطه نیز در خدمت یادگیری عمیق و ریشه ای این موضوعات به کودکان عزیز باشد و سبک انحصاری و جدید خود را تحت عنوان "آموزش پنهان "معرفی نماید . 

به اشتراک بگذارید :

کتاب و کتابخوانی رمز سعادت و موفقیت یک جامعه و افراد آن است .

اما متاسفانه ما مردمانی کتاب نخوان هستیم ...

عادت کتابخوانی از عاداتی است که بایستی از کودکی و از سنین بسیار کم سنگ بنای نخستین شکل گیری آن در کودک گذارده شود . 

ویژگی های خاص دوران کودکی می طلبد تا افراد بزرگسال با همراهی با کودک و انتخاب کتابهای شیرین ، جذاب و مناسب از نظر محتوا و نیز سن کودک و زمینه علاقمندی او این ویژگی و عادت رفتاری را در او پایه گذاری و نهادینه نمایند . 

 

book children

اما متاسفانه از آنجا که بسیاری از پدر و مادر های جامعه ما خود نیز افراد کتاب خوانی نیستند ، یا حوصله و زمان کافی را برای این کار ندارند و  یا در انتخاب کتابهای مناسب برای هر سن دچار مشکل می شوند .

تلاش ما بر این است تا با انتخاب کتابهای مناسب و تبدیل آن ها به کتابهای  گویا ، به سبک رازیناکلاس ، جایگزین مناسبی برای این وظیفه مهم والدین  ایجاد و ارائه نماییم . 

برای دیدن نمونه این کتابها اینجا کلیک کنید .

علاوه بر این ، زمینه کتابهای گویا در دنیا عرصه ای برای ارائه کارهای خلاقانه و ارزشمند و بهره وری بیشتر از زمان برای همه سنین محسوب می شود ، اما برای اینکه بزرگسالانی داشته باشیم که مهارت استفاده از کتابهای صوتی و گویا را داشته باشند بایستی کودکانی پرورش دهیم که با این موضوع بیگانه نباشند . 

به امید پرورش نسلی کتابخوان و دوست دار کتاب ...

 

 

 

 

 


نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

captcha Refresh
captcha Refresh

عضویت در خبرنامه

باعضویت در خبرنامه از آخرین اخبار و تخفیف ها مطلع شوید.

ایمیل خود را وارد نمائید

logo-samandehi